25.07.2024
  • info@zakpulmocenter.org
  • +38(095)4199029
  • вул. Нахімова 4, Ужгород

Ендоскопічний кабінет

Завідувач:
Мойсюк Володимир Володимирович
Телефон:
+38(0312)
Час роботи:
з -- до --

Якісно діагностуємо – ефективно лікуємо 🙂 Ще один подарунок напередодні Різдва отримав наш заклад 🙂 – сучасний відеобронхоскоп японської фірми Pentax придбано завдяки проекту Протидія туберкульозу на прикордонних територіях, що реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.Як розповів лікар-ендоскопіст Центру легеневих хвороб Володимир Мойсюк, нове обладнання дозволить на більш високому рівні проводити діагностику низки патологій органів дихання."Найсучасніша модель дозволяє не тільки якісно та чітко бачити на екрані всю картину під час обстеження, але й розрізняти тонкощі будови стінок бронхів, більш глибоко і точно дослідити їх структуру в різних режимах. Всі обстеження записуються на цифрові носії. Загалом, щороку в нашому закладі здійснюється від 1,5 до 2-х тисяч бронхоскопій. Однак, зараз у зв'язку трансформацію – як Центр легеневих хвороб, ми обстежуватимемо і онкохворих, і тих пацієнів, в яких є запальні процеси в бронхах та легенях" – зазначив лікар.

Geplaatst door ОКТМО "Фтизіатрія" op Dinsdag 24 december 2019

Діагностика проводиться із застосуванням сучасного обладнання – відеобронхоскоп та бронхоскопи, укомплектований електрохірургічним апаратом із аргоновим модулем.

В ендоскопічному кабінеті проводиться консультування та обстеження амбулаторних та стаціонарних пацієнтів. Проводяться діагностичні бронхоскопії, у тому числі із забором матеріалу для дослідження та бронхоальвеолярним лаважем, що відіграє важливу роль та допомагає клініцистам своєчасно верифікувати захворювання органів дихання, у тому числі онкопатологію. Також проводяться лікувальні процедури – санація трахеобронхіального дерева у хворих із захворюваннями органів дихання та в післяопераційному періоді.

 

Володимир Мойсюк працює в ендоскопічному кабінеті

Володимир Мойсюк працює в ендоскопічному кабінеті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *